Jede traktor, je to Zetor, jede do hor, orat brambor. Pokud chcete orat také, vyzkoušejte nový počin českých Pacogames, který vám umožní zorat, na co přijdete.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Staň se módní ikonou, najdi si pěkného přítele, milého mazlíčka a zazař v módních soubojích s ostatními hráčkami.
Znovu se vrátíte do krajiny ze hry 3D Moto Simulator 2 a tentokrát ji budete brázdit v jednom ze tří aut. Policejním, retro, nebo rally modelu.
Po studiích jste nalezli za dveřmi balíček do začátku, jehož součástí byly i klíče k nové nemocnici. Rozjeďte ten nejšlechetnější a nejvýnosnější byznys, který lidstvo zná.
Křižujte ulicemi města ve svém nadupaném autě. K dispozici máte několik herních režimů, z nichž každý vyžaduje jiné schopnosti. Budete se snažit ve městě přežít bez poškození co nejdéle, nebo se pustíte do nelítostné honičky s policií?
Užívejte si volnou jízdu po městě v kůži týpka na hraně zákona. Chcete jezdit policejním autem? Vytáhněte z něj poldu a auto mu ukradněte, pěkně po vzoru staré dobré GTA.
Milujete zemědělskou techniku a vaším snem je trávit hodiny v traktoru na poli? I pokud nemáte možnost dělat to ve skutečnosti, můžete si alespoň trochu vyzkoušet, jaké to je.