Zachrante unesené děti svým během pro život. Temný pán chce použít miminka a jejich nevinné duše k otevření portálu mezi dimenzemi. Zabraňte mu v tom.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Když pánbů dopustí, i sekera spustí... a nejen sekera, jenže když spustí pistole a nikdo ji přitom nedrží, je to obvykle větší mazec, než u sekery. Jenže vy chcete, aby spustila a dokonce, aby se díky zpětnému rázu udržela co nejdéle ve vzduchu.
Pokud znáte hru Fruit ninja, není potřeba nic vysvětlovat. Pokud ne, pusťte se do ničení sportovního náčiní a vyhýbejte se bombám. Každý míč, který vám unikne vás připraví o jeden život a každá bomba, kterou fiknete vás připraví o všechny.
Postřeh a rychlé reakce jsou základními stavebními kameny pro přežití v této hře. Sledujte barvy šipky a zastavte ji vždy ve chvíli, kdy se nachází na poli téže barvy. Samozřejmě se s každou úrovní rychlost šipky zvyšuje.
Houpy hou, jen tak se houpat a na nic nemyslet. To by bylo fajn, ne? Ale ani na houpačce si neužijete chvilku klidu, protože se musíte dostat do cíle A když se zhoupnete příliš pozdě nebo brzy, nedopadne to dobře.
Stickman je na dalším dobrodružství a tentokrát se může dostat do vysněného cíle jen pomocí houpání na lanech. Důležité je neztratit rychlost a pokud ji ztratíte, tak umět ji znovu získat.
Určitě znáte Piňaty, z mexických oslav si už pomalu našly cestu i do našich luhů a hájů. A pokud ji zrovna vám nikdo k narozeninám nepřipravil, nezoufejte, svou Piňatu si můžete rozbít i tak.