Braňte se před invazí zombíků, ideálně by se k vám neměl dostat ani jeden ohnilý útočník, ale zásoba životů vám situaci alespoň trochu ulehčuje.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Na hrací ploše máte zdroje různých surovin, které potřebujete k budování své obrany. Postavte centrálu, doly, obranné zdi a samozřejmě i něco, co zničí zombie nájezdníky.
Příslušník jednotky SWAT má samozřejmě proti zombíkům větší šanci, než obyčejný člověk, ale i tak jsou jeho možnosti omezené, zvlášť když zombíků je téměř nekonečné množství. Přesto může vyhrát...
Pojďte bránit svoji chatrč uprostřed bažiny. Popadněte brokovnici, dynamity a další zbraně a už jen vyčkejte až se objeví aligátoři, aby mohl boj začít.
V téhle hře budete mít pocit, že na vás pořád někdo kouká, tolik očiček pohromadě totiž jen tak neuvidíte. Naštěstí pro vás se jich pokusíte co nejvích zavřít a ochránit svého čaroděje a nasbírat co nejvíc duhovek z nepřátel.
Být malým mlžem ve velkém moři plném nebezpečných predátorů vůbec není snadné. Máte sice silnou lasturu, která dokáže odvrátit dva útoky, ale nepřátel je prostě moc.
Vajíčka jsou křehká, áno? A proto je během jejich letu za zářnou budoucností musíte chránit. Nikoliv ale vlastním tělem ale štítem kapitána Ameriky.