Zlý krtek červíkovi sebral jeho milou a tak se červík vydává na cestu pomsty na jejímž konci snad krtka porazí a milou vysvobodí. Cestou ho čeká spousta překážek a nástrah a ani krtek nedá svou kůži lacino.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Život může být sakra krátký, když si nedáváte pozor. Stačí uklouznout na schodech a co teprve, když v objektu čekají mnohem smrtelnější nástrahy? Dávejte pozor na rovnováhu, na pasti a snažte se přežít až do další lokace.
Koulet si s plyšáky, co na tom může být? Třeba to, že je musíte dostat co nejdál a cestu vám budou ztěžovat překážky, které z plyšáků nedělají hromádku cupaniny. Jaký asi bude váš rekord?
I v této hře platí, že kdo zaváhá, nejí. Musíte být krom rychlosti ale i přesní, protože dílek pizzy chytíte jen v momentě, kdy je přímo natočený k vám. Hrát můžete buď proti počítači, nebo proti živému kamarádovi.
Uhýbejte bublinám a snažte se je ničit harpunou. Tu můžete střílet pouze nad sebe a větší bublinu tím rozdělíte na dvě menší. Ty už můžete eliminovat, ale protože skáčou nízko, mohou vás lépe trefit.
Koule na provázku srážející plechovky. Takto by se dala popsat tato hra. Ustřihněte ve správnou chvíli kouli z provázku a srazte tak všechny vystavené plechovky.
Houpající se loď na vlnách, pod kterými plují hejna velkých pestrých ryb. Prostě to pravé pro pořádnou porci rybaření. Protože ale nemáte návnadu, musíte ryby háčkem víceméně harpunovat a k tomu je zapotřebí skvělé načasovaní.