Vaším úkolem bude postavit co nejvyšší věž z pohybujících se kostek. Pokud to odhadnete dobře a podaří se vám na sebe přesně postavit dvě a více bloků, budete odměněni zvětšením základny. Pokud ne, základna se ořízne podle naposledy spuštěného bloku.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Koulet si s plyšáky, co na tom může být? Třeba to, že je musíte dostat co nejdál a cestu vám budou ztěžovat překážky, které z plyšáků nedělají hromádku cupaniny. Jaký asi bude váš rekord?
Pokoste se dostat svoji šipku co nejdál a vyhýbat se přitom stěnám a vlastně i všem kostkám na dráze. Hra vám nějakou tu kolizi promine, ale pokud jich bude moc za sebou, končíte.
Pomozte míčku dostat se z vrcholku věže. Sice hezky poskakuje, ale nesmí se dostat na část plošiny odlišné barvy, než je ta jeho, to by totiž jeho poskakování rychle ukončilo.
Proč šlo kuře přes silnici? Tahle hádanka dala vzniknout už mnoha hrám, včetně těch úplně nejstarších. Ani tentokrát to nebude jiné, budete muset dostat přes rušnou silnici co největší počet kuřat.
Uhýbejte bublinám a snažte se je ničit harpunou. Tu můžete střílet pouze nad sebe a větší bublinu tím rozdělíte na dvě menší. Ty už můžete eliminovat, ale protože skáčou nízko, mohou vás lépe trefit.
Houpy hou, jen tak se houpat a na nic nemyslet. To by bylo fajn, ne? Ale ani na houpačce si neužijete chvilku klidu, protože se musíte dostat do cíle A když se zhoupnete příliš pozdě nebo brzy, nedopadne to dobře.