Celým světem hýbe válka proti terorismu, je tedy logické, že se tento konflikt dostal i do her. Zvolte si, jestli budete hrát za vojáky nebo ISIS a pusťte se do boje.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Přidejte se do existující místnosti nebo vytvořte novou, vyberte si tým, za který budete hrát, a vyražte do boje proti dalším počítačovým bojovníkům.
Pacogames přináší další multiplayerovku, které, jak už jsme se mohli tolikrát přesvědčit, jim jdou opravdu dobře. V téhle navíc střílíte kostičky LEGO a bojují tam kluci proti holkám.
Užijte si kostičkatou multiplayer akci, ve které se můžete potkat s hráči z celého světa. A nejenom potkat, vy si do nich můžete i beztrestně zastřílet.
Kostičky, všude samé kostičky. Hranaté zbraně a cihličkové střely. Vše vypadá tak roztomile a neškodně. Dokud vám sniper ze zálohy nepustí jednu takovou kostku do kebule.
Vaberte si, jestli chcete hrát za SWAT nebo za žoldáky a podle toho vyražte likvidovat druhou skupinu.Začátky jsou krušné, ale jakmile se dostanete k lepší zbrani, dostane hra na obrátkách.
Zahrajte si propracovanou 3d střílečku, která vám dokonce nabídne singleplaier i multiplayer mod. K hraní se stačí přihlásit přes Facebook, projít krátkým tutoriálem, který vás seznámí s ovládáním a pak už se jen mistrně kryjte a likvidujte nepřátele.