Červené autíčko z Car yard je zpět a tentokrát se dalo na demolition derby v aréně. rozhodněte se ve správnou chvíli pro správnou možnost a obstojte před ostatními.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
K většině superschopností člověk přijde když dělá, něco co nemá a ještě je u toho radiace. Váš hrdina získal schopnost se superrychle přemisťovat, čehož využívá v dálniční špičce, kde střídá auta. Jakmile se ale vystřelí z auta ven na silnici, jeho jízda končí.
Proč šlo kuře přes silnici? Tahle hádanka dala vzniknout už mnoha hrám, včetně těch úplně nejstarších. Ani tentokrát to nebude jiné, budete muset dostat přes rušnou silnici co největší počet kuřat.
Postřeh a rychlé reakce jsou základními stavebními kameny pro přežití v této hře. Sledujte barvy šipky a zastavte ji vždy ve chvíli, kdy se nachází na poli téže barvy. Samozřejmě se s každou úrovní rychlost šipky zvyšuje.
Pokuste se správně načasovat vjezd na hlavní silnici plnou aut. Získávejte díky tomu skóre a dostaňte se tak do dalšího kola.
Houpy hou, jen tak se houpat a na nic nemyslet. To by bylo fajn, ne? Ale ani na houpačce si neužijete chvilku klidu, protože se musíte dostat do cíle A když se zhoupnete příliš pozdě nebo brzy, nedopadne to dobře.
Stickman je na dalším dobrodružství a tentokrát se může dostat do vysněného cíle jen pomocí houpání na lanech. Důležité je neztratit rychlost a pokud ji ztratíte, tak umět ji znovu získat.