Kalendář právě ukazuje první duben - aprílový den. Sarah ale musí trčet v práci, a tak si ji aspoň snaží zpříjemňovat občasnými žertíky. U toho ji ale nesmí nachytat její šéfka!
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Přátelé z Dumb ways to die opět našli další a další způsoby, jak se co nejhloupěji zabít. Budou létat letadlem, prozkoumávat pyramidy i jezdit na lyžích. Je jen na vás, jak dlouhá jejich pouť bude.
V této hře si můžete zvolit, zda chcete být andělem nebo ďáblicí. Poté ukuchtíte sladké donuty a děláte s nimi neplechu svému protějšku - andělu nebo ďáblici podle toho, co jste si vybrali.
Pomozte mladíkovi doběhnout na toaletu. Přeskakujte překážky a sbírejte při skákání k záchodu hvězdičky, které vám trochu prodlouží čas, který určuje, za jak dlouho si kluk zadělá na problém v kalhotách.
Pomoz Ariel a jejímu milovanému, aby se mohli věnovat jeden druhému bez toho, aby na ně viděla zlá mořská čarodějnice.
Představte si boj, při kterém držíte protivníka za ruku. Že to není možné? Ale je, věřte tomu. Akorát se může stát, že místo protivníka si dáte na budku sami.
Patrička z Dumb ways to die opět hledá ty nejhloupější způsoby, jak sejít ze světa. Pomozte jim, aby vydrželi alespoň o chlup déle, budete k tomu ale potřebovat velký postřeh a rychlou ruku.