Proskákejte skrz jednotlivé levely, posbírejte zlaté mince a vyhněte se nebezpečným raketám, laserům i ostnům. Hra se ovládá pouze myší – nejprve určete směr a poté klikněte. Kliknete-li během letu, hodíte nůž, který poslouží např. k likvidaci raket. Hodně štěstí! :)
93%
Další pokračování zdařilé „běhačky“ s novými prvky, líbivější grafikou a ještě lepší hratelností :). Každý si může zvolit vyhovující ovládání - buď šipkami nebo myší.
79%
Přeji vám co nejvíce radosti a hlavně ať vám Ježíšek přinese to, co jste si přáli. :) Na webgames slavím již 7. Vánoce, tak snad jich bude minimálně ještě jednou tolik. Váš admin Radek
87%
Pro dosažení konce levelu posbírejte mince a najděte všechny klíče. Hra se ovládá myší a klávesa ENTER poslouží pro vstup do jednotlivých kol. Pokud se netrefíte na existující planetu, budete muset daný level opakovat. Pro odemčení kol je nutné mít nasbíraný dostatečný počet mincí.
83%
V této hře se budete muset vyškrábat na obrovského golema a zarazit svůj meč do jeho hlavy. Jediný problém je v tom, že golem je velmi vysoký a dostat se až nahoru nebude úplně snadné. Hra se ovládá šipkami a klávesou X se skáče.
Komentáře