Hororová květina je zpět. Infiltrujte se do “stromového” domu a zlikvidujte všechny skřítky, kteří se vám v této adventuře připletou do cesty.
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
V této krvavé hře bude vašim úkolem vést masožravou květinu přes trpasličí osady a vymýtit tak veškeré obyvatelstvo.
Jistě znáte Happy tree friends, roztomilé postavičky zažívající podstatně méně roztomilé příhody. Tentokrát jsou všichni zavřeni v kině a jenom někdo se z toho kina (možná) dostane ven.
V roli malého Pica se ocitnete ve škole právě v době, kdy jeden z vašich spolužáku popadne kulomet a všechny postřílí. Zachraňte si život a zlikvidujte šílence i s jeho kamarády.
Jednoho dne našel mladý vědec podivné zvíře. Vypadalo jako krysa, ale krysa to nebyla. V této klikací adventuře bude vašim úkolem rozšířit neznámý virus po celém městě.
Pokuste se najít tu správnou cestu ve velmi povedené hře The Visitor. Hra má líbivou grafiku a ovládá se pouze myší.
V pátém pokračování se s našimi hrdiny přesunete do dalekých tropických pralesů. Na začátku ukradnete cennou sošku, ovšem krátce poté se vše zvrtne a vám i vašim parťákům půjde o život.