Procvičte si svůj postřeh ve velmi originální hře Monkey Go Happy. Vašim úkolem v každém kole bude udělat opičku šŤastnou. Tak se do toho pusťte :)
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Tentokrát se vaše opička nachází na podivné, nejspíš vesmírné stanici, kde prochází z jedné místnosti do druhé. Musí najít všechna opičátka, rozřešit rébusy a posbírat šrouby pro robota.
Opička zase bloudí tajemným světem a hledá malé opičáky. K tomu aby je nalezla musí vyřešit spoustu rébusů a všem, které potká, dát to, co potřebují.
Adam je na své cestě už pořádně daleko, takže pátá část už má i své pokračování a vy můžete dál pomáhat odstraňovat všechny překážky v jeho postupu.
Adam dostal dopis, že Eva touží po jeho přítomnosti, takže na nic nečekal a vydal se za ní. Vy mu musíte na jeho cestě pomoct řešením úkolů na každé obrazovce. Jenom tak se Adam dostane za svojí milou.
Adam opět utíká před svou milovanou Evou a vy mu musíte připravit cestu. Klikáním na určitá místa na hrací ploše spustíte reakci, která vyústí v další úprk.
Jaké by to bylo, kdyby auta byla živá? To si můžete vyzkoušet ve hře Wheely 5. Vaším úkolem bude pomáhat autíčku řešit běžné situace, do kterých se takové auto mlže dostat.