Rabování asi nemusíme nikomu vysvětlovat, ale rabování při přicházející tsunami, to je prostě jiný level. Proskákejte se všemi domy, najděte cennosti a nenechte se utopit. Ovládání WASd - pohyb, X - dveře, Z - skok, C - inventář
Máte nějaký problém s touto hrou? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
ICS - Instantaneous Combustion Syndrome, neboli syndrom okamžitého spálení. Právě to trápí našeho hrdinu, vědce, který se ze své pracovny čas od času vydá na výpravu. Chraňte ho před sluncem a proveďte ho bezpečně každou úrovní.
Téměř stoprocentní klon Subway Surfers, který si můžete zahrát i na vašem počítači. Pomozte malým vandalům utéct před hlídačem a posbírat co nejvíc zlaťáků, než budou dopadeni.
Doskákejte se svým křečkem co nejvýše a co nejrychleji až ke hvězdám. Ty totiž musíte sbírat pro dosažení co nejlepšího skóre.
Furniture man miluje nábytek více, než svůj život. Proto když blesk z čistého nebe zničí jeho domov a na milovaný nábytek se žene povodeň, musí ho posbírat a zachránit.
Dábelsky rytmická hudba, pestré barvy a dechberoucí rychlost vás budou provázet v této hře, která vás chytne a nepustí, dokud se vám nepodaří zdolat alespoň jednu úroveň. A pak další a další...
Poměrně návykový kříženec legendární Slither.io a ještě legendárnějších Angry birds. Vypěstujte si svého ptáčka do rozměrů čínského draka, vyhýbejte se čelnímu střetu s ostatními ptákodraky a sbírejte vajíčka, abyste se vyškrábali na vrcholek potravního řetězce.